Groepsindeling zwemvaardigheidzwemmen per 1 september 2015

De afdeling zwemvaardigheidzwemmen zwemt op drie verschillende tijden: een groep zwemt op woensdag; de overige twee groepen op zaterdag.
Woensdag: 17.30 - 18.15 uur
Zaterdag: 16.15 - 17.00 uur
Zaterdag: 17.00 - 17.45 uur


Woensdag: 17.30 - 18.15 uur
Baan 1

Jet vd Bersselaar
Berlinda Pijnappels
ster 2

Kaitlin van Aarle
Luna van Geffen
Janne Goossens
Niklas Pons
Fynn van Zandbeek
Baan 2

Linda Spooren

zwemvaardigheid 2

Eefje Bauer
Jessie Bozelie
Leyla Haznedar
Imke van Heertum
Noor van Lier
Ron vd Oetelaar
Lisanne Wouters
Baan 4+5

Anne Oremans

zwemvaardigheid 1+5

Kathelijne Kluin
Diana van Maris
Mike Pijnappels
Bjarne Pons
Stina Pons
Wessel Steenbakkers
Baan 6

Ronnie van Berlo
Lieke van Boxtel
Ster 4

Nicole Asaturyan
Lieke van Hamersveld
Thijs van Hamersveld
Luna Marechal
Carlijn Wouters
Deirdre van Zundert
Zaterdag: 16.15 - 17.00 uur
Baan 1

Lieke van Boxtel
Peter vd Weijer

Ster 1+2

Fons Gevers
Giel Schouten
Isis vd Wijst
Ties van Zandbeek
Baan 2+3

Farina Oprins
Anne Oremans
Gevorderden

Jasper van Boxtel
Jenske Koolen
Jette van Liempt
Viggo Murk
Sjoerd Peters
Claartje Rijken
Sarah Santegoeds
Baan 4

Jet vd Bersselaar
Femke vd Hoeven
Mathijs vd Oever
Zwemvaardigheid 1+2

Renske vd Boom
Marit Leurs
Baan 5

Ronnie van Berlo
Nick Pijnappels

Ster 4-5

Sjors van Alebeek
Lieke vd Boom
Justin van Heeswijk
Merle Leurs
Teun Schouten
Loes van Zandbeek
Baan 6

Femke vd Hoeven
Wilhelm vd Wijgert

Beginners

Zaterdag: 17.00 - 17.45 uur
Baan 1

Jet vd Bersselaar
Lieke van Boxtel
Zwemvaardigheid 1+2

Daniel van Aarle
Thije van Asseldonk
Laura van Berkel
Luc Cooijmans
Maaike van Hulsentop
Ymke Veenstra
Eva Zuidema
Baan 2

Anne Oremans

Zwemvaardigheid 4

Moon van Asseldonk
Noa van Asseldonk
Matthijs van Cleef
Tessa van Esch
Nina Heijmans
Baan 3

Ronnie van Berlo

Gevorderden

Helwie van Esch
Marian vd Hanenberg
Jenny vd Heijden
Mathijs vd Oever
Nick Pijnappels
Kim vd Wijgert
Maarten Zomers
Baan 4+5

Peter vd Weijer

Zwemv. voor volwassenen

Ad van Asseldonk
Karin vd Berg
Lotte van Berkel
Liesbeth van Doorn
Dries vd Heijden
Wim van Hulsentop
Esther Markus
Patrick Markus
Yvette vd Oever
Fransje Rijken
Karina Zegers
Leo Zuidema
Baan 6

Femke vd Hoeven

Zwemvaardigheid 1

Femke van Hulsentop
Bo Markus
Allisha vd Steen
Jonne Veenstra
Mees Zuidema